Chcete mít doma opravdu krásný a nadčasový interiér? Nebojíte se do proměny své domácnosti investovat? Chcete si užít také trochu luxusu a těšíte se na takový vzhled interiéru, který vám budou všichni závidět?

obklad

Pak je tou pravou volbou pro vás jedině kámen!

Kámen v interiéru je nyní velikým trendem. Lidé pochopili, že kámen už zdaleka nepatří pouze na náhrobní kameny a v interiéru nevyvolává zdaleka tak studený dojem, jak by se mohli mnozí domnívat. Ba je tomu přesně naopak. S pomocí kamenných obkladů vyvoláte dojem skutečně útulného, harmonického místa, které vám budou všichni závidět. Tím spíše, když vsadíte na tu pravou barvu, přičemž aktuálním trendem je šedá. Nicméně ve prospěch kamene jistě hraje nemalou roli i fakt, že se skvěle hodí do všech typů interiérů, ať jste fanoušky moderního vzhledu nebo rustikálního provedení. Kámen je totiž maximálně nadčasový.

A ještě lepších efektů můžete dosáhnout s umělým kamenem. Ten je stejně krásný jako ten přírodní, nicméně je mnohem odolnější.
Díky tomu, že se umělý kámen vyrábí z kamene přírodního, máte na výběr i z mnoha různých odstínů barev, takže jen odstínů šedé je k dispozici celá dlouhá řada, ze které si můžete vybírat. Zpracování moderními postupy a technologiemi umožňuje řezání umělého kamene v libovolných šířkách a tloušťkách, přičemž například na obkladech z umělého kamene nebudou patrné nežádoucí barevné přechody mezi jednotlivými díly.

umělý kámen

Pro umělý kámen je typická jeho odolnost. Snese působení chemikálií, a protože jeho struktura není pórovitá, nejedná se o nasákavý materiál, nepřejímá cizí barvy ani pachy. A rozhodně se nemusíte bát jeho poškození poškrábáním ani působením prudkých změn teplot. Tedy všechno, co by přírodní kámen mohlo ohrozit, s tím umělým ani nehne. Ať už si tedy do svého interiéru pořídíte obklady, schody anebo třeba kuchyňskou desku z umělého kamene, tak toho v žádném případě nebudete litovat.