Máte rádi domácí produkty a rádi si vychutnáváte jejich čistou a přírodní chuť? Bez zbytečných přísad? Bez zbytečných konzervantů, sladidel, éček a mnoho dalšího nedobrého? Pak se můžete konečně spolehnout na pravou domácí limonádu. Vyráběná je pouze z čerstvých a českých surovin. Nepřidávají se do ní žádná umělá barviva, sladidla, konzervanty ani nic podobného. Jenom kyselina, aby vydržela v uzavřené láhvi delší dobu. Už se nemusíte zbytečně doma mořit a snažit se vytvořit si z vlastních surovin dobrou pochoutku. Tímto velice lehkým způsobem si vytvoříte domácí produkt, který osvěží nejenom na těle, ale svou podstatou i na duchu, protože moc dobře budete vědět, že jde o limonádu stejně dobrou a stejně kvalitní a prvotřídní, jako kdybyste si ji opravdu dělali sami doma http://www.teaway.cz/p/24577/domaci-limonada-okurkova-1l.

okurková limonáda

·         Okurky jsou skvělé na zažívání, podporují trávení a dodávají svěžest. Jsou lehké a snadno stravitelné. Mají mnoho důležitých látek, které prospívají našemu zdraví.

·         Okurková šťáva bude příjemná na jazyku, ale také vás pohladí na duši, protože budete vědět, že je vyrobená opravdu z ryze českých a kvalitních surovin.
·         Žádná dochucovadla se nepoužívají. Nemusíte hledat recepty na svou vlastní výrobu, ale takto pohodlně si limonádu můžete objednat.
·         Dodá všechny potřebné látky a především tekutiny, které budou v letních měsících skvělé na podporu vaší energie, ale fungují skvěle také při detoxikaci těla.
·         Zelenina je zkrátka zdravá, takže proč si konečně nedopřát něco dobrého pro vaše tělo.

okurky

Pravá chuť se zkrátka nezapře

Čerstvé suroviny při výrobě znamenají opravdu kvalitu a také vynikající chuť. Skvěle se hodí tyto produkty také jako dárek. Něco dobrého a zdravého přeci chce dostat každý z nás, takže jde o dárek, který rozhodně potěší a to jak ženu, tak i muže snad každého věku!