Pak neváhejte vyzkoušet právěpoppers. Těchto malých lahviček se vyrábí už asi 100 druhů, takže mají opravdu široký výběr. Existují typy z Německa, Anglie, Japonska nebo také Ameriky. Lahvičky se dělí na menší a větší. Menší typy jsou tak do 15 ml, větší mohou obsahovat až 30 ml. Použít je může každý, jak ženy, tak i muži a velice se hodí právě pro homosexuální páry.

pár

Jaké to má výhody?

– Upevníte si vztah s partnerem.
– Zažijete něco nového a neobvyklého.
– Čekají vás vzrušující pocity.
– Báječně si to užijete.
– Sex se bude zdát mnohem intenzivnější a pronikavější.
– Ženy mohou zažít svůj první orgasmus nebo potěšení ve zcela jiném stylu.
– Homosexuální páry se lépe uvolní a všechno půjde snadněji.
– Prokrví a uvolní se vám intimní oblasti, takže budete mít lepší a větší prožitky.
– Sex se stane něčím výjimečným.
– Nebudete chtít přestat!
– Hodí se skvěle i jenom jako přípravek, který si vezmete, když jdete na párty.

Kvalitní druhy zaručí, že do sebe nesoukáte nějaké špatné náhražky

Více si to samozřejmě vychutnáte s kvalitními a ověřenými produkty, nehledě na to, že je to také bezpečnější, ale samozřejmě nesmíte mít problém s tlakem, srdcem nebo zvýšením nitroočním tlakem. Pak by se vám nemělo nic stát. Někteří lidé na těchto produktech, ujíždí třeba i více jak 5, 10, 15 let a možná někteří i déle. Díky tomu, že to nepřehání, ale dávají si pokaždé jenom tolik, co jim stačí, a co jim prospěje, tak nemají žádné zbytečné problémy.

srdíčka

Intenzita prožitku může být u každého jiná

Některé ženy to popisují jako intenzivnější, slastnější a vášnivější. Muži pak nedají dopustit na adrenalinový prožitek. Sex tak bude možná pro někoho zcela jiný. Funguje i v případě, že na sex nemáte chuť. Stačí trošku a rozhodně chuť dostanete. Povzbuzuje a doplňuje o vzrušení a chtíč. Sex prostě ucítíte jinak. Kdo nezkusil, tak to zřejmě nemůže posoudit.